سلام علیکم اول بگم که من ساکن تهرانم و نه مشهد اما رشته مورد علاقه ام گردشگریه و خیلی پیگیر اخبارش هستم چون به در کار و آینده ام میخوره ولی حقیقتا دلم میسوزه وقتی به وضع اسفناک گردشگری در کشور نگاه می کنم خصوصا گردشگری دینی که خیلی از گردشگران خارجی اگه به ایران میان اول و آخر به خاطر زیارت امام رضا علیه السلام میان اما وقتی می بینم هیچ کسی تو مشهد مسئول ساماندهی وضعیت زوار داخلی و خارجی نیست، افسوس میخورم!! کار به جایی رسیده که امام جمعه مشهد داره از بی بودجه ای زیارت در استان گله می‌کنه! در حالیکه تنها استانداری خراسان رضوی هست که معاونت زیارت داره، اما کاش نمی داشت! مثل اینکه بود و نبودش فرقی به حال زوار نمی کنه خصوصا خارجی ها، در کمال تاسف! مگه دولت تصویب نکرده که تنها مشهد می‌تونه معاون زیارت داشته باشه ولی چرا هیچ خبری ازشون نیست؟ مگه حقوق نمیگیرن که کار کنند پس چرا ماه به ماه میگذره اما یک خبر از کارشون منتشر نمیکنن؟! یا کار نمیکنن یا روشون نمیشه همش گزارش جلسات شون رو پخش کنند؟! از این همه جلسه چه سودی بردن که یکسره جلسه میگیرن؟ آقای استاندار خراسان رضوی چرا از معاون زیارتش حساب پس نمیگیره؟! خوب تعطیلش کنید و لااقل بودجه اش رو بذارید برای زوار، اینطوری که خیلی بهتره! یاحق

حمل و نقل/ سر راه زن و بچه مردم تو فرودگاه بین المللی مشهد 30 تا چاله فلزی درست کردند و هیچ کس به فکر پرکردنش هم نیست! حتما باید چند تا دست و پا بشکنه تا فکری براش بکنند؟

گردشگری/ تنها استانداری خراسان رضوی هست که معاونت زیارت داره، اما کاش نمی داشت! مثل اینکه بود و نبودش فرقی به حال زوار نمی کنه خصوصا خارجی ها

فرهنگی/ چه شهر جالبی داریم و خبرنگارانش از اون جالبتر که نمایشگاه مثلا بین المللی کتاب مشهد تموم شد، اما ما هیچ نشانه ای از بین المللی بودنش ندیدیم!

زیارت ,مشهد ,کار ,نمی ,خارجی ,رضوی ,خراسان رضوی ,اما کاش ,داره، اما ,کاش نمی ,نمی داشت ,معاونت زیارت داره، ,تنها استانداری خراسان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

قاصدک بارون مطالب اینترنتی niloohonarw alireza97 bargrizanc فروش فایل های دانشجویی و دانش آموزی و آموزشی وبلاگ کتابخانه عمومی احمری نژاد کتالم tara M.H.Zarei آموزش آلماني در 90 روز